Örnek Proje: Palmiye Restaurant

Palmiye Restaurant & Cafe’dan bahsetmden önce, balık ve ehemmiyetinden söz etmekte yarar var. İnsan sıhhati açısından son derece ehemmiyetli yararları içinde barındıran deniz ürünlerinin her biri sanki sıhhat deposudur. Kış aylarının vazgeçilmez besinlerinden olan balık etinin, insan sıhhati açısından bir hayli yararı var. Balığın kendisinin olduğu kadar kılçığının dahi faydaları saymakla bitmiyor. Haftada en az iki defa balık yiyorsanız, sıhhatinizi savunuyorsunuz demektir. Yapılan araştırmalar düzenli olarak balık yemenin fiziksel ve tinsel sıhhatimize iyi geldiğini gösteriyor.

Palmiye Restaurant & Cafe örnek bir proje

Gelelim asıl konumuza, siyasetten uzak bir yazıdır. Tam bir belediyecilik için örnek bir proje olan Palmiye Restaurant’tan bahsetmek istiyorum. Tuzla Belediyesi denize sıfır konumda balık yemek hizmeti veren hem kaliteli hemde çok uygun fiyatlı bir restaurantı var. Yaklaşık yer olarak Deniz Harp Okulunun dibinde diyebiliriz.

Örnek olarak bu resimde ki menü iki kişi fazlasıyla yeterli ve yalnızca 39TL, gayette lezzetli biraz tıklım tıklım ve self servis fakat güleryüzlü personelle bunlar mesele teşkil etmiyor. Palmiye Restaurant’ta balık gercekten uygun fiyatli, manzarası mükemmel.

Balık çorbası ve ızgaraları sahiden leziz. Fiyatlar çok mantıklı. Levrek on numara birde balık üstü fırın helva ah birde sıcak olsa daha güzel olur fakat o vakitte diğer mekanlar bence iş yapmaz 🙂 Zira çay ikramıyla beraber kişi başı maksimum vasati 20TL tutuyor burada.

Sağlık için balık şart ve ailenizle birlikte mutlaka gitmeniz gereken bir yer Palmiye Restaurant & Cafe, Tuzla Belediyesini örnek olmasından dolayı tekrardan kutluyoruz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir