Yağ Yakıcı Kürler: Lahana

Sayın İbrahim Saraçoğlu’nun videolarından izlediğimiz kadarıyla Yağ Yakıcı bitkisel çözümlerle alakalı formülü yazılı hale getirdik. Özellikle az hareket günümüzün en büyük sorunu ister çalışan, isterse sağlık sorunu sebebiyle biriken yağ ve toksinlerden nasıl kurtulabilirsiziniz.

Genel biz bayanlar özellikle bel bölgesinden kilo alırız, daha doğrusu kilo almak derken Polikistik over sendromuna bağlı olabilir yani yumurtalık kistine bağlı olabilir şekilde birikebilir. Yağ Yakıcı hususunda soğan kürünü tavsiye ediyoruz, tabi ki bir hekime danışın.

Eşiniz az hareket ediyorsa; erkekler içinse özellikle harekette kısıtlı olan durumlarda Yağ Yakıcı için yapılacak olan şey domates suyu günde bir bardak yani bu kahvecilerin çay bardağı bunu kullanabilirsiniz. Bir de  mevsiminde lahana genelde eylül ayı gibi falan şu çıkıyor. Top gibi olan beyaz lahanalar var, salatalık turşuluk için kullanılan lahanadan bahsetmiyoruz. Doğal açık alanlarda yetiştirilen yerli yeşil sarımsı rengi olan lahanaların lahanalardan bahsediyoruz Yağ Yakıcı kürler.

Peki Yağ Yakıcı Lahana’yı nasıl yapacağız?

15 Dakika kaynatacak olan doğal lahana özellikle bu bel bölgesindeki yağların atılmasında  en iyi bir yardımcıdır.  Ayrıca başka özelliğini söyleyelim hareketsiz kalındığında havadan solunum yoluyla aldığımız kimyasallar var bunlar ya birikir ve biriktikçe, zamanla değişik hastalıklara yol açabiliyor. Örnek düşünün romatizmadan, kansere kadar idrar yolları enfeksiyonundan bir çok farklı rahatsızlıkları tetikleyebiliyor. Bu sebeple toksin atıcıdır lahana. Bu toksinler yağ tokusunda birikince terleme yolu ile dışarı atamıyorsunuz. Bu kürü 15 gün boyunca kullanın ve sonrasında ara verin.

Aynı zamanda hareketsiz kalanlar için melisa ve karabaş çayını %50 karıştırıp, idrar yollarındaki enfeksiyonu sökebilirsiniz. 5 gramı geçmesin ve en çok da 15 gün uygulayın sonra, yaklaşık olarak 5 6 gün veya bir hafta ara verip sonra tekrar 15 gün uygulayabilirsiniz.
Son olarak kesinlikle yazılanların doğrultusunda kendi kendilerine teşhis koymayın, teşhisi koyacak olan mutlak surette bir hekimdir.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir